Zápis z 1. schůzky školní žákovské amosprávy

1. schůzka ŠŽS

Termín konání: 14.9. 2016,   učebna chemie

Neúčast:      Zerzońová - nemoc

Program:

1. Přivítání                                                z: Slo

2. Prezence                                              z: Slo

3. Volba samosprávy                                z: všichni

4. Stanovení společných úkolů                z: všichni

5. Společná schůzka se ZŠ Ostravskou   z: Slo

6. Předání informací třídám                     z: členové


Složení školní samosprávy

Členové školní žákovské samosprávy na Slezské 2016/2017

Gajdová Barbora, VI.C,         sběrová referenka

Hensler Adam,VI.C,               konzultant

Rucká Natálie, VII.B,              nástěnkářka

Kohut Jan, VII.B,                    sběrový referent

Jabůrek Vojtěch, VIII.B,          konzultant

Zerzońová Natálie, VIII.B,      zapisovatelka

Stawarczyk Kamil, IX.B,         místopředseda

Pončová Natálie, IX.B,       předsedkyně


Zápis ze 7. schůzky ŠŽS

7.schůzka ŠŽS Slezská

Termín konání: 4.4.2015, učebna chemie
Nepřítomni: Franioková, Mustafa - omluveni

Program:
1. Přivítání z: Kout
2. Prezence z: Kout
4. Bodování v dubnu – pořádek v šatně z: Jab,Zer
5. Sběr víček, monočlánky z: všichni
6. Vítkovice z: všichni
7. Náměty a připomínky pro ŘŠ z: všichni

Zápis zpracovala Barbora Koutná 4.4. 2016


Zápis č. 6 ze schůzky ŠŽS Slezská

Zápis ze 6. schůzky ŠŽS Slezská

Datum konání: 14.3. 2016
Místo konání: učebna chemie

Program: 1. Přivítání a prezence z: Kout

                2. Stížnost na bodování za leden a únor z: Kout, Kraw, Slo

                3. Bodování v březnu – EKO z: Kout, Kraw

                4. Oběd na Den dětí – pizza z: všichni

                5. Den dětí – Vítkovice z: všichni

                6. Diskuze – Turnaj ve stolním tenise – akce SRPŠ z: všichni

14.3. 2016,   zápis zpracovala Klára Krawiecová


Zápis z 3. schůzky školní žákovské samosprávy

3.schůzka ŠŽS Slezská v roce 2015/2016

Termín konání: 30.11.2015, učebna chemie
Nepřítomni: Koutná - omluvená
Mustafa - omluven
Burkot – omluven


Program:
1. Přivítání z: Slo
2. Prezence z: Slo
3. Zlatý Amos z: všichni
4.Bodování v listopadu - nástěnka žákovské samosprávy – Čistá tabule z: Jab.,Zer
5.Příprava na bodovaní v prosinci - nástěnka žákovské samosprávy – Vanoční výzdoba z: všichni
6.Sběr víček z: Krej.
7.Mikuláš - VIII.B z:Pon.,Krej.
8.Vánoční jarmark - VIII:B z: Pon.,Krej.
9.Zmínka o plánu na „Den dětí“ z: všichni

Zápis zpracovala Klára Franioková 2.12.2015
 


Složení výboru ŠŽS ve školním roce 2015/2016

Členové školní žákovské samosprávy 2015 – 2016 pracoviště Slezská

Burkot Tobiáš       VI.B      konzultant
Mustafa Arian       VI.B      sběr. referent
Zerzońová Natálie VII.B     nástěnkářka
Jabůrek Vojtěch    VII.B     konzultant
Krejčí Jaroslav      VIII.B    sběr. referent
Pončová Natálie   VIII.B    místopředsedkyně
Franioková Klára   IX.B     zapisovatelka
Koutná Barbora     IX.B    předsedkyně