Soutěž o nejkrásnější vločku

Výtvarná soutěž „O nejkrásnější sněhovou vločku“

U příležitosti školní vánoční výstavy, která vítala své návštěvníky od 5. do 7. prosince, jsme nabídli žákům školy možnost předvést ještě jinak jejich tvořivost a výtvarné schopnosti. Vyhlásili jsme pro všechny ročníky výtvarnou soutěž. A tak nám během několika dnů na hlavní chodbu školy „nasněžily“ roztodivné sněhové vločky. Některé byly papírové, jiné malované barvami, kreslené pastelkami, nechyběly keramické či lepené z různých materiálů… Bylo jich 98 a všechny byly moc hezké! Proto jsme volbu těch nejkrásnějších nechali na návštěvnících školní vánoční výstavy. Celkem 330 hlasovacích lístků rozhodlo:

KATEGORIE 1.- 3. TŘÍDA
1. MÍSTO K. Mynářová
2. MÍSTO J. Müller

KATEGORIE 4.- 5. TŘÍDA
1. MÍSTO Š. Popek
2. MÍSTO E. Žákovčíková

KATEGORIE 6.- 9. TŘÍDA
1. MÍSTO Z. Poloková
2. MÍSTO O. Žákovčík


KATEGORIE ŠKOLNÍ DRUŽINA
1. MÍSTO D. Liszka
2. MÍSTO E. Gaborčíková

PřílohyVelikost
Hodnocení projektu Advent na Slezské 2017_17_12_18.doc34.5 KB