Noční škola plná nesmyslů

V pátek 24. 3. ve večerních hodinách se děti z III. C objevily ve škole. Tentokrát ale nepřišly s aktovkami, ale se spacáky. Čekala je totiž Noční škola. Téma letošní noční školy „Smysly a nesmysly“ bylo podle naší knihy, kterou právě čteme, a to Kroniky města Kocourkova. Takže první zvláštností bylo , že jsme se všichni oblékli tak, jak bychom do školy nikdy nepřišli. Vybalili jsme si své spacáky, povečeřeli dobroty, které nám připravili naši rodiče, a pustili jsme se do her plných nesmyslů. Samozřejmě následovalo předčítání příběhu z knihy, ve kterém nás čekalo pár skládacích úkolů. A pak už jsme se těšili na noční stezku odvahy. Letos byla opravdu strašidelná a plná světýlek a zvuků. Plní dojmů jsme uléhali do svých spacáků a do půlnoci všichni usnuli. Ráno jsme zvládli také rozcvičku a s diplomem a spokojeni šli dospat tuto netradiční noc.

H. Warcopová, R. Postuwková