3. den ve STŘEDOVĚKU ze školy v přírodě

Dnes jsme spali o trošičku déle, ale i tak nás neminula rozcvička, tentokrát si ji připravily paní učitelky. Po snídani jsme se vrhli na český jazyk ve středověku. A pak za krásného slunečného počasí jsme šli hledat do lesa odpovědi na zajímavé otázky týkající se středověku a přírody. Dopoledne jsme završili na hřišti oblíbenými hrami. Po obědě jsme dokončovali naše středověké kostýmy, které budeme zítra potřebovat na Středověký turnaj - přilbice, štíty, meče, korunky, náramky, ozdobné kroužky a náhrdelníky. Během naši práce nás zastihla přibližující se bouře, blýskalo se, hřmělo, ale spadlo jen pár kapek. Po ní jsme vyzkoušeli kompletní kostýmy a vyfotili se v nich. Večer jsme zakončili sportováním na hřišti, poctivou hygienou a čtením.


Odkaz na další foto: zshrabina.rajce.idnes.cz/Mecova_2018_3.den_29.5.2018/