2. den ve STŘEDOVĚKU ze školy v přírodě

Dnes jsme měli den naruby. Ráno jsme vzbudili všechny dokola velice brzy. Ale paní vychovatelky to nezaskočilo a vytasily se na nás s rozcvičkou. Po dobré snídani jsme malovali erby na trička a vyráběli rytířské helmy a královské korunky, pak jsme si zasportovali na hřišti a dobře poobědvali. Po krátkém odpočinku nám paní učitelky prozradily překvapení - jízdárnu. Cesta nám netrvala ani tak dlouho, jak jsme čekali a už jsme byli před stájemi. Postupně jsme se všichni svezli na koňském hřbetě, prohlédli si stáje a vyzkoušeli si, jaké je to být dostihovým koněm. Běhání a skákání přes překážky nám šlo. Cesta zpátky byla sice do kopce, ale dobytí hradu Mečová jsme zvládli za 43 minut. Po takovém výletě nám večeře chutnala dvojnásob. Pak už jsme se jen osprchovali, přečetli rytířský příběh a krásně usnuli. Fotky z dnešního dne jsou opět na Rajčeti. Odkaz:  zshrabina.rajce.idnes.cz/Mecova_2018_2.den_28.5.2018/

ŠvP