1. (upravená) zpráva ze školy v přírodě

První zpráva ze Školy v přírodě Chata Mečová 18. 5. 2015
 

Zdravíme všechny ze školy v přírodě z chaty Mečová. PRVNÍ FOTOGRAFIE NALEZNETE NA ADRESE:  

V pořádku jsme dorazili na místo. Kufry jsme naložili do dodávek a pěšky jsme došli do kopce k chatě. Nebylo to daleko. K obědu byla hrachová polévka, kuře a rýže. Děti dostaly porce jak pro borce, všem chutnalo. Ubytovaly se na pokojích, během odpoledního klidu si vybalily věci. Pokoje jsou útulné, v některých nechybí posezení, úložného prostoru je dostatek. Odpoledne jsme vyrazili na hřiště a užívali si krásného počasí. Děti hrály různé míčové hry. Po večeři jsme znovu ještě sportovali na hřišti, proto nám nezbyl čas napsat vzkazy , ale zítra to napravíme. Mnohé z dětí už vhodily do schránky své první dopisy. K večeři byly kynuté knedlíky, mnozí zvládli nadstandartní množství. Rychle to uteklo a už je tu večerka.