Výstava obrazů v naší škole

Ve dnech 23. dubna - 27.dubna 2018 jsme uspořádali výstavu děl naší nadané žákyně IX. A Lucie Siudové doplněné obrazy  kolegyně Mgr. Dagmar Novákové, malující olejem, akrylem. Zaměřuje se hlavně na přírodu a zátiší, občas zabrousí do portrétu.

Lucie maluje různými technikami, hlavně tužkou, uhlem, pastelkami, či temperou. Její práce se vyznačují smyslem pro detail a preciznost. Pohrává si nádherně se světlem a stínem a překvapuje neotřelými nápady. Úžasná je například její bota (Růst ve stáří) nebo Rajský háj, či zátiší s plotem (Očividný vůz), kde  postřehnete vyobrazeny lidské oči. Každé vyjadřuje jiné emoce a ani jedno není stejné.
Lucii přejeme mnoho úspěchů do dalšího malování a rovněž držíme palce v oboru designér, který si pro svůj budoucí život zvolila.

Přinášíme vám  fotografie z této výstavy, kterou navštívily děti celé školy z pracoviště Ostravská a přišli se podívat také někteří žáci z pracoviště Slezská. Věříme, že se vám prezentace bude líbit tak jako nám.

Mgr. Potyszová Vlasta

Foto: Mgr.Potyszová Vlasta