Poděkování od DDM za naši účast na městském jarmarku

Milí kolegové,

v pátek jsme společnými silami zorganizovali akci „Advent v Těšíně“. Váš přístup k celé věci nás velmi mile překvapil a jsme tomu rádi, že jste se zapojili do příprav a následné realizace jak programu, tak i stánkového prodeje. Nabídli jste program na vysoké úrovni a zajistili jste různorodý sortiment ve svých prodejních stáncích.

Ač jsou dobré ohlasy na akci, rádi se s vámi sejdeme v lednu na hodnotící schůzce k této akci, abychom s vámi rozborovali přípravu i průběh adventu. Budeme rádi za každou připomínku nebo námět.

Soutěž o NEJ vánoční strom splnila svůj účel…ozdobené stromky dotvářeli pěknou výzdobu podia a kolem něj. Celkově stromečky navodily pěknou atmosféru i pro diváky. Porota hodnotila ve složení: Eva Juricová, ředitelka DDM, Šárka Klimoszová, Lucie Bačíková- DDM, Agnieszka Pawlitko, výtvarnice – COK Dom Narodowy a ředitelka COK Dom narodowy-Monika Monkiewicz. Jelikož všechny stromky byly inspirativní a bylo vidět, že jste si dali všichni velmi záležet na jejich ozdobách, rozhodli jsme následovně: hlavní cenu získala Firemní MŠ Masarykovy ZŠ (bylo předáno na náměstí po vyhlášení soutěže), další ocenění získají ZŠ Hrabina, ZŠ Kontešinec, ZŠ Pod Zvonek a PZŠ Havlíčkova. Prosíme, aby cenu převzali pedagogové u výplaty na DDM, Frýdecká ul.

Moc si vážíme vašeho přístupu a dovolte, abychom vám ještě jednou poděkovali za spolupráci a popřáli vám i žákům krásné vánoční svátky a v příštím roce hodně úspěchů v osobním životě i elánu do dalších projektů.

S pozdravem Šárka Klimoszová, produkční a kulturně výchovný pracovník DDM Český Těšín
Tel.: + 420 733 530 839
www.ddmtesin.cz