Pátá třída na exkurzi ve FINCLUBU

V úterý 24.1.2012 byli žáci páté třídy na exkurzi ve firmě FINCLUB. Tato firma je významná česká obchodní společnost s více než dvacetiletou tradicí, která působí v oboru přírodních doplňků stravy, nápojů a kosmetiky. Žáci se seznámili s výrobky firmy, které jsou pro ně vhodné, dozvěděli se o důležitosti zdravé životosprávy.
Žákům se exkurze moc líbila, měli hodně otázek, které se dozvěděli zajímavé dopovědi. Při odchodu dostali malé dárečky. Chtěli bychom za tuto exkurzi moc poděkovat pracovnicím Finclubu.

Žylková Kateřina, V. A
Včera jsme šli do Finclubu, tam se mi moc líbilo, protože jsme mohli zkusit doplněk stravy „acerolku“, která nám moc chutnala. Povídali jsme si o zdravé stravě a taky jsme mohli zkusit různé přístroje, třeba nám změřili tlak nebo jsme si lehli na magnetickou podložku a taky na speciální váhu, která měřila tuky, svaly a váhu. Potom nám nabídli moc dobrý nápoj. Paní učitelka a David se obětovali a svolili, aby jim udělali testy. Bylo to zajímavé. Líbilo se mi, jak se jednotlivé látky míchaly. Moc se mi ten den líbil.

Jelínek Jakub, V. A
Dne 24. 1. jsme byli na exkurzi ve FINCLUBU. Moc se mi tam líbilo, protože tam dobře o tom zdraví povyprávěli a dali nám tam zkusit vitamíny „acerolky“ a džus s vitamíny. Potom jsme se mohli zvážit na speciální váze, která váží naší váhu, ale i tuky, svalovinu a vodu v těle. Ještě jsme si mohli změřit tlak a lehnout si na magnetickou postel. Moc se mi tam líbilo. Šel bych tam někdy znovu na exkurzi.

Kisza Matěj, V. A
Včerejší exkurze ve FINCLUBU byla fajn. Povídali jsme si o zdravé výživě. Taky nám dali vyzkoušet vitamíny, co se jmenovaly „acerolky“. Byly dobré. Potom jsme si mohli vyzkoušet magnetickou podložku a ještě takovou váhu, která zjistí, kolik máš v sobě tuku a měřila svalovinu. Měřili jsme tlak v těle a já jsem ho měl dobrý. Dostali jsme i časopis, magnetku a přívěšek se žralokem. Exkurze byla dobrá, chtěl bych tam jít znova. 

Tománková Nela, V. A
Včera jsme byli ve FINCLUBU. Bylo tam super, dozvěděli jsme se nové věci a taky jsme tam dostali ochutnat vitamíny a pití. Potom nám ukázali různé přístroje, např.: na měření tlaku nebo magnetickou podložku. Moc se mi tam líbilo, šla bych tam ještě jednou.


Warcopová Kateřina, V. A
Včera jsme šli do Finclubu. Když jsme tam přišli, tak nám paní nabídly šťávu a takové bonbónky, kterými se nekazí zuby. Říkaly nám, co je zdravé a co tělu moc nevyhovuje. Pak jsme šli do místnosti a tam jsme si mohli změřit tlak nebo nám prokrvovali tělo na takové elektronické podložce. Dívali jsme se, jak se z krve zjistí, jestli jsi zdravý nebo ne. Nakonec jsme dostali balíček s katalogy, abychom si mohli vybrat doplněk stravy. Moc se mi to líbilo.

Třídní učitelka Mgr. Barbara Raszyková