Pasování osmáků na deváťáky

Pasování

V pátek 23.6. byli žáci VIII.A třídy podle tradice pasováni na „deváťáky“. Posuďte sami, jak to zvládli a jak byli stateční při plnění nejrůznějších úkolů. Současná třída IX.A přípravu na pasování nepodcenila a všichni jsme se pobavili.

Už jsme byli pasování na DEVÁŤÁKY ...
Trápili nás přesně týden před koncem školního roku. V pátek si pro nás současní deváťáci s velkým gustem připravili různé úkoly, aby vyzkoušeli, zda můžeme postoupit do nejvyššího ročníku. Především jsme měli ochutnávat různé "pokrmy" a hlavně vždy poznat, co vězí za jejich převážně hnusnou chutí. Byly to třeba různé druhy pálivého koření v jogurtu, v mouce schované bonbony - no najděte a snězte je bez pomoci rukou! Sloužili jsme jako obveselení všech mladších spolužáků! To se vám to směje! Však počkejte za rok! Na závěr jsme se dozvěděli, že zkoušku jsme všichni složili a učitelé nás pasovali. Na závěr poklekli na pravé koleno také pan ředitel i pan Pastrňák a nechali se pasovat na učitele 9. ročníku. A bylo to za námi ...
Žáci VIII. A