Okresní kolo olympijského víceboje

Ve středu 2. května 2018 se ZŠ Hrabina jako jediná škola z Českého Těšína účastnila okresního kola olympijského víceboje v Havířově. Ambasadorem pro náš kraj je Šárka Kašpárková. Den pro účastníky začal už v 6:30 u školy a od 9. hodiny šlo už do tuhého. Díky úžasné přípravě paní učitelky Kateřiny Mannheimové a pana učitele Romana Kalavského se tohoto sportovního klání účastnilo celkem 18 žáků naší ZŠ. Celý den byl v duchu bojovnosti, odhodlání, týmové spolupráce a vzájemného povzbuzování. První dva z každé kategorie postupují do krajského kola. Z naší školy se to podařilo z 1.místa Anetě Wronkové, z 2.místa Kláře Večeřové, Jirkovi Ruszovi a Matějovi Rzeplinskému. Medaili za 3. místo si ještě odnesli Jaula El Houdar a Marek Bury. Krajské kolo se bude konat 30.května opět v Havířově. Držte naším sportovcům palce.

Zuzana a Marian Wronkovi