Městské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2015

Městské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2015

Letošní 12. květen přinesl opět krásné počasí. Dokonale vyhovovalo mladým cyklistům při jejich snažení v městském kole dopravní soutěže. Účast deseti družstev ze škol našeho města potvrdila velký zájem o soutěžení i o výhry. Pořadatelem soutěže je tradičně město Český Těšín, Koordinační pracoviště BESIP pro Moravskoslezský kraj, Městská policie Český Těšín, Český červený kříž – Karviná a ZŠ a MŠ Hrabina, pracoviště Ostravská. Děkujeme školním organizátorkám soutěže Mgr. Ester Harokové, Mgr. Lence Činčalové a Mgr. Ivetě Klimšové.

Počasí nám příjemně vyšlo. Na soutěž jsem se těšil, účastnil jsem se již potřetí. Když svou účast zhodnotím zpětně, musím říct, že nejsložitější pro mne byla zdravověda.
Matěj Kisza, VIII. A

Pro mne to byl super den. Jízdu zručnosti jsme jako tým dali úžasně, dopravní hřiště bylo trochu horší, ale zdravověda dopadla nad očekávání. Škoda, že ne všichni z našeho družstva uměli dokonale testy, mohli jsme se umístit lépe.
Tereza Loterová, VII. A