Halloween párty - třídní akce IV. třídy

Začal školní rok. První týdny učení máme za sebou. Je tady říjen a s ním i první třídní akce. Akce se konala v PZKO v Chotěbuzi. Sešla se skoro celá třída i s rodiči. Byli jsme velmi rádi, že přišla naše třídní učitelka i s paní učitelkou Nogolovou. Kromě dobrého gulášku jsme měli i různé soutěže. Hledali jsme poklad, vyřezávali dýně a nechyběla ani taneční zábava. Za vyhledání pokladu jsme dostali sladkou odměnu. Nakonec jsme vypustili „lampióny štěstí“, ve kterých byla napsána naše přání. Celá akce se hodně vydařila.
                     Arlinda Mjekiqi

V pátek odpoledne 14. 10. 2011 jsme se sešli v budově PZKO v Chotěbuzi. Naši párty jsme zahájili hledáním pokladu, společně jsme si zasoutěžili a podařilo se nám dokonce vydlabat krásné dýně. Když už byla úplná tma, vypustili jsme „lampióny štěstí“. Každý z nás na ně napsal své přání. Domů jsme dorazili pozdě večer, byli jsme příjemně unaveni. Náš Halloween se nám líbil.
                     Tereza Morcinková

My, strašidla ze čtvrté třídy, postrach všech učitelek, jsme se sešli na párty všech strašidel. Rodiče pro nás uspořádali třídní akci. Nakonec přišly i paní učitelky. Bylo tam dost soutěží a ta nejhezčí byla vyřezávání dýní. Soutěžili jsme ve dvou skupinách. Porota se nemohla rozhodnout, kdo zvítězí. Děvčata měla velice roztomilou upírku, kdežto chlapci vyřezali bubáka. V soutěži o nejhezčí strašidlo jsem zvítězila já, ale to jen díky mamince a své sestře. Na závěr si strašidla zatančila na diskotéce. Moc se těším na další třídní akci.
                     Helena Bílková