Setkání s psovody

Psovodi Policie ČR Karviná

Po roce navštívili naši školní družinu PSOVODI PČR z Karviné. Tentokrát přijeli s třemi mladými policejními psy. Jako první nám pan policista ukázal poslušnost psa, následovalo zadržení pachatele, vyhledávání odcizených věcí či stopování pachatele. Po ukázce prvního policejního psa následovala výměna psovodů i psů a i u druhé a třetí ukázky bylo co obdivovat. Po kynologických ukázkách psovodi otevřeli volnou diskuzi, kdy se děti mohly doptávat na otázky týkající se cvičení psů, chovu psů a práce psovodů. Po ukončení celé akce jsme poděkovali pánům psovodům i pejskům za návštěvu – pejsci obdrželi za své kynologické dovednosti psí pamlsek. Dětem i nám se velice návštěva psovodů Policie ČR z Karviné líbila a doufáme, že i příští rok nás přijedou navštívit.

Děkujeme psovodům i psům za návštěvu.