Hula hoop

Hula hoop – celodružinová sportovní soutěž

Hula hoop (též hula-hop či hooping nebo hoop dance) je sportovní, taneční a artistická disciplína, při které hooper točí obručí (jednou nebo více) kolem různých částí těla (nejčastěji kolem trupu, končetin či krku).

Ve středu 7.6.2017 se utkaly všechny děti školní družiny ve sportovní disciplíně Hula hoop. Soutěžilo se ve dvou kategoriích rozdělených na dívky a chlapce. Dívky se utkaly jako první a předvedly úctyhodnou podívanou – děvčata dokázala obručí točit kolem pasu a zároveň skákat, klečet, tleskat a chodit. Po dlouhém sportovním výkonu jsme získali tři první místa. Jako druzí se utkali v této netradiční sportovní disciplíně chlapci. Nenechali se děvčaty zastrašit a také předvedli úžasné dovednosti s točením obručí kolem těla. Po napínavém souboji jsme získali první tři místa mezi chlapci.

Vítězové obdrželi diplom a věcnou cenu.