MALOVÁNÍ NA ASFALT

Dne 30. 5. 2018 se uskutečnila již tradiční akce „Malování na asfalt“. Akce se koná ve spolupráci se SRPŠ Hrabina a zúčastňují se jí děti ze ŠD Slezská a Ostravská. Letos děti malovaly na téma POHÁDKA a soutěžilo se ve čtyřech kategoriích – 1. třídy, 2. třídy, 3. třídy a 4. třídy. Akce se zúčastnilo celkem 11O dětí. O tom jak se školní hřiště proměnilo během hodiny na velkou pohádkovou říši můžete zhlédnout na fotografiích. Z každé kategorie pak odborná porota vybrala první 3 místa. Vítězové obdrželi diplom, keramickou medaili a věcnou cenu.
Děkujeme SRPŠ za finanční příspěvek na odměny pro děti, p. učitelkám K. Sekulové Z. Mangirasové a mamince p. Konvičkové za práci v odborné porotě a také všem zúčastněným dětem za účast v soutěži.

M.Labašová