Drakiáda 2018

Krásné podzimní počasí dopřálo, aby se Drakiáda uskutečnila v prvním plánovaném termínu - pátek 12.10.2018 od 15:30 hodin na školním hřišti Slezská.
Tato akce byla určena pro všechny děti 1.stupně ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina - ZŠ Slezská  i ZŠ Ostravská.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 1. vyrobený drak
2.zakoupený drak
Na Drakiádu dorazila spousta dětí v doprovodů svých sourozenců, babiček či rodičů. Příjemné, teplé podzimní počasí hřálo a draci proměnili školní hřiště v pohádkové místo – nebe se zaplnilo během okamžiku barevnými draky.
Z každé kategorie jsme získali 3 vítěze, kteří obdrželi věcnou cenu, diplom a sladkou odměnu.
Všechny zúčastněné děti i jejich sourozenci obdrželi sladkou odměnu.
Děkujeme panu Mlčákovi za moderování Drakiády.
Děkujeme paní Wróblové za zapůjčení a obsluhu zvukové aparatury.
Děkujeme SRPŠ za poskytnutí financí na nákup věcných cen.
Děkujeme SRPŠ za sladké odměny pro vítěze i pro zúčastněné děti a jejich sourozence.
Děkujeme rodičům a všem dětem za příjemné odpoledne a již teď se těšíme na další Drakiádu.