Zápis do mateřských škol (jejichž činnost vykonává ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina)

Ředitel ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, p.o., která vykonává činnost mateřských škol na Hornické ul., Hrabinské ul. a Ostravské ul., oznamuje, že zápisy do těchto mateřských škol se po projednání se zřizovatelem pro školní rok 2018/2019 uskuteční ve dnech 2. a 3. května 2018 v příslušné mateřské škole.

Chceme však upozornit, že zápis pro mateřskou školu na ulici Hornické se bude z důvodu stavební rekonstrukce této mateřské školy konat v budově základní školy na Slezské ulici.

Bližší podrobnosti včetně informace o přijímání dětí do třídy pro děti mladší 3 let přineseme v nejbližší době.

Mgr. Rudolf Fiedler, ředitel

Velikonoční prázdniny a velikonoční volno

Upozorňujeme rodiče a zákonné zástupce našich žáků a dětí, že od čtvrtku 29.3. do pondělí 2. dubna 2018 proběhnou pro žáky základních škol velikonoční prázdniny. Výuka žákům začne opět v úterý 3. dubna 2018.

Ve stejné době budou mimo provoz i obě naše školní družiny.

Mateřské školy budou mimo provoz od pátku 30. dubna do pondělí 2. dubna 2018.

Tiskopisy pro přijetí dítěte do mateřské školy a prvního ročníku základní školy

Pro rodiče a zákonné zástupce, kteří chtějí k 1. září 2018 přihlásit své dítě do mateřské školy, a pro rodiče a zákonné zástupce, jejichž děti budou absolvovat zápis do 1. ročníku základní školy, jsme připravili tiskopisy, které plní funkci přihlášky.

Stáhnout si je můžete z těchto stránek z hesláře vpravo nahoře Tiskopisy ke stažení.

Platby rodičů

Vážení rodiče,

vzhledem k stálým problémům s platbami, jsme v Menu (vlevo) vytvořili položku PLATBY RODIČŮ. Zde najdete informace, jak použít váš variabilní symbol a na který účet odeslat platbu.

Marie Bieleszová, hlavní provozní

Chystá se KARNEVAL

I letos chystá SRPŠ karneval pro děti a žáky.

Jste zváni!

Bližší informace vyčtete z plakátku.

Těší se na vás SRPŠ

Potvrzení

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte poplatníka v předškolním zařízení za zdaňovací období 2017 v souladu se zákonem o daních z příjmu je k vyzvednutí v mateřských školách pro zákonné zástupce dětí, které navštěvují mateřskou školu. Potvrzení pro zákonné zástupce dětí, které ukončily docházku v MŠ k 31.8.2017 je k vyzvednutí v kanceláři hlavní provozní v úředních hodinách.

V Českém Těšíně dne 1.2.2018

Marie Bieleszová, hlavní provozní

Provoz v době pololetních a jarních prázdnin

Pololetní a jarní prázdniny

Vedení Základní školy a mateřské školy Český Těšín Hrabina, p.o. sděluje, že po dobu pololetních prázdnin (2.února) a jarních prázdnin (od pondělí 5. února do pátku 9. února 2018) bude provoz v našich zařízeních probíhat takto:

Základní školy na Ostravské ul. a na Slezské ul. budou mimo provoz.

Školní družiny na Ostravské ul. a na Slezské ul. budou mimo provoz.

Mateřské školy na Ostravské, Hornické a Hrabinské ulici budou v běžném provozu.

Školní jídelna na Zelené ulici bude v provozu ve dnech 2. až. 7. února 2018.

Školní výdejna na Slezské ul. bude mimo provoz.

Školní jídelny na Ostravské ul. a na Hrabinské ul. budou v provozu.

Provoz zařízení naší školy projednán se zřizovatelem (3056/49./RM)

Výběr stravného na únor 2018

Výběr stravného JMŠO - únor 2018

pondělí 29.1. 2018     7,00-14,00 hod.

úterý 30.1. 2018          7,00-14,00 hod.

středa 31.1. 2018       7,00-14,00 hod.