Škola v přírodě – Koňákov

Fotogalerie ze slunečního pobytu dětí I. a II.třídy v MŠ Koňákov .

Podzimní tvoření a drakiáda.

Děti 2. a 3.třídy se společně s rodiči  věnovali tradiční podzimní aktivitě. Dětský smích se ozýval z louky a výborná nálada a pohoda při tvoření draků.

Den stromů

Již po třetí se děti naší mateřské školy zapojily do celoměstské výtvarné soutěže „Den stromů“. Ve školním roce 2016/17 dokonce získaly 1. místo se společnou prací „Pohádka o lípě“.

V dalším roce děti vytvořily leporelo „O šípkovém keři“ a letos se děti prezentovaly prostorovou koláží „Co nám dávají stromy“. Velké poděkování patří p. učitelce Kurové a Honsárkové, které vždy vhodnou motivací vytvoří dětem prostor pro jejich fantazii v tvoření.

Zahájení školního roku v MŠ Hrabinská

Milí rodiče a dětičky,
srdečně Vás vítáme na prahu dalšího školního roku. Věříme, že jste prožili krásné prosluněné prázdniny, odpočali si a už se děti těšily do školičky.
Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme Vám úspěšný a v pohodě prožitý školní rok s úsměvem na rtech.

Zaměstnanci MŠ Hrabinská

A už tradičně jsme zahájili nový školní rok cvičným poplachem a prohlídkou hasičského umění.

Výlet do Archeoparku v Chotěbuzi – 19.6 2018

Moc se nám vydařil, počasí přálo a pohádka o „pračlovíčkovi“ nás velmi pobavila.

Milí rodičové a děti
přejeme Vám krásné prázdniny plné sluníčka nejen na obloze, ale i v srdíčku, hodně odpočívejte a sbírejte síly do nového školního roku, ve kterém se budeme na Vás zase těšit.

Zaměstnanci MŠ Hrabinská

Rozloučení s předškoláky

Ve čtvrtek 14.6 proběhlo již tradiční rozloučení s předškoláky a dětské radovánky na školní zahradě. Moc jsme se všichni bavili a děkujeme všem, kdo se na akci podílel.
Našim předškolákům přejeme hodně úspěchů ve škole, spoustu nových kamarádů a hodné paní učitelky.

Jana Poloková

Provoz mateřských škol a školních družin v červenci a srpnu 2018

Po projednání se zřizovatelem Městem Český Těšín rozhodl Mgr. Rudolf Fiedler, ředitel Základní školy a mateřské školy Český Těšín, p.o., která vykonává činnost mateřských škol na Hornické ul., Hrabinské ul. a Ostravské ul. a školních družin na Ostravské a Slezské ul., o provozu těchto pracovišť v době hlavních prázdnin 2018 takto: MŠ Ostravská bude v provozu 6.8. až 24.8. MŠ Hornická bude v provozu 23.7. až 3.8. MŠ Hrabinská bude v provozu 2.7. až 20.7. Obě školní družiny budou v době prázdnin mimo provoz.

Výsledky zápisu do našich mateřských škol pro školní rok 2018/2019

V příloze přinášíme výsledky zápisu do mateřských škol.