Pasování školáků

Pasování školáků
Ve středu 24. 6. 2015 se konalo v naší MŠ slavnostní vyřazení 22 školáků. Nejprve proběhlo slavnostní pasování, kde si děti společně zazpívaly píseň "Když jsme přišli do školky",obdržely knihu, pamětní list, tričko pro školáka a jiné dárky.Pak si na třídách vyrobily s rodiči obrázek s otisky rukou, který jim bude připomínat tento den. Následná oslava na školní zahradě s nanukem, opečeným párkem, zákuskem a jinými dobrotami se náramně povedla. Nezbývá, než našim školákům popřát do dalších let hodně štěstí.

 

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ 2015
(nápěv "Máme doma obludu)

Když jsme přišli do školky, já vím, my víme, (JVMV)
byli nám jen 3 roky. JVMV
Někdy káply slzičky, JVMV
ale všechno zvládli jsme, protože jsme jedničky.

Nejvíc se nám líbily, JVMV
pohádky a super hry. JVMV
Když jsme v kruhu seděli, JVMV
svět jsme objevovali, bylo nám tu spolu fajn.


Ze školky už umíme, JVMV
co pro život dobré je. JVMV
Nikdy nelhát a mít rád, JVMV
a rodiče poslouchat, to je do života start.
Huráááááááááááá!!!